מדפסות לייזר שחור לבן או צבע?

בחירת מדפסות לייזר – אילו הם הפרמטרים חשובים

מהירות ההדפסה
הובטח לכם כי מדפסת הלייזר שהינכם מעוניינים בה מסוגלת להדפיס עבורכם כ- 50 דפים בדקה? מדפסות לייזר צבע אכן מסוגלות להדפיס בצורה כה מהירה אך בטרם תחליטו לרכוש מדפסת כזאת או אחרת , שאלו את עצמכם את השאלות הבאות :
האם אתם באמת זקוקים למהירות הדפסה כה גבוהה? מהם הצרכים שלכם ממדפסת הלייזר? האם לצרכים עסקיים הדורשים כמות הדפסה גדולה או לצרכים פרטיים שבהם אפשר להתפשר על הכמות ולהתמקד באיכות?
האם מהירות ההדפסה שהובטחה לכם תקפה גם להדפסה צבעונית או רק להדפסה בשחור לבן? אנשים רבים נופלים בפרמטר הזה ומתאכזבים לאחר הקנייה.

כמו כן, יש לציין כי מהירות הדפסה גבוהה לבדה אינה מעידה על איכות ההדפסה, על כן יש לבדוק גם את הפרמטר החשוב הבא.

רזולוציה מקסימלית
ישנן מדפסות לייזר צבעוניות רבות בשוק אך איכותן תלויה ראשית כל ברזולוציה. ככל שהרזולוציה אותה מציעה המדפסת גבוהה יותר, כך תזכו באיכות הדפסה חדה וטובה יותר. שם המשחק פה הוא ה- dpi (dots per inch), כלומר, כמה נקודות צבע מודפסות באינצ’ אחד. ככל שהמספר גבוה יותר, כך התמונה איכותית ועשירה יותר וכמובן – עושה שימוש ביותר טונר צבע.

נוחות וחיסכון
מבין מגוון הפרמטרים המאפיינים מדפסות לייזר צבע, לנוחות והחיסכון משקל רב בבחירה. בררו מראש כמה דפים צבעוניים ניתן להדפיס על טונר בודד והאם ניתן להשתמש בטונרים תחליפיים במקום המקוריים כדי לחסוך בעלויות. שאלו מהיכן מטעינים את הניירות הריקים למדפסת והיכן יוצא הפלט והתאימו בהתאם לכך את המדפסת למשרד או לחדר המסוים בבית. בידקו איזה חיבור מקשר בין המחשב למדפסת? שכן כיום ישנן מדפסות לייזר צבע המסוגלות לתקשר עם המחשב בצורה אלחוטית.

שאלו את כל השאלות הנכונות בין אם בחרת מדפסת שחור לבן או מדפסת צבעונית -אתם לבט ותיהנו מאיכות הדפסה שלא הכרתם.

 

מאמרמ נוסף על בחירת מדפסת איכותית

מערכות אוסמוזה הפוכה

אוסמוזה הפוכה ושיטות טיהור מים נוספות איכות המים בישראל היא כיום סבירה, אבל לא הרבה יותר מכך. מחקרים מלמדים כי איכות המים נמצאת בתהליך מתמיד של ירידה, מה שמחייב הן…

אריאל אביקם – בניית דקים ופרגולות

חברת אריאל אביקם הינה חברה וותיקה ומקצועיתמתמחה בסוגים שונים של עבודות עץ. בין היתר : פרגולות, דקים, פרקטים ומבני עץ. עיצוב בהתאם לצורכי הלקוח, גלריות עבודות מרשימה ומגוונת. באתר החברה…

הובלות דור ההמשך

חברת דור ההמשך מבצעת שירותי הובלות, אחסנה, אריזה מזה עשור, החברה נחשבת לאחת החברות המובילות היום בענף ההובלות, ומאחוריה מאות לקוחות של שירותי הובלה שונים. ניר הראל ,תל אביב 03-5355788 erit68@gmail.com maxmovers.co.il/