איתי פלאות – טיולים מזמרים, ערבי שירה בציבור ופעילויות גיבוש

ד"ר איתי פלאות מנחה ערבי שירה בציבור, מורה דרך ומדריך טיולים מזמרים.

 

מה כוללים ערבי שירה בציבור 

ערבי שירה בציבור נפוצים מאד בישראל החל משנים עברו ועד היום. ניתן למצוא ערבי שירה בכל מקום החל ממועדונים, ערבי זמר, ואירועים בקיבוצים השונים. מקור השירה העברית הוא בתחילת המאה העשרים, אז שרו על ערימות החיטה בסיומו של יום עבודה מתיש בשדות ומוזיקאים ומלחינים שונים הביאו את שיריהם באירועים מסוג אלו וכך זכו להכרה ולפירסום בקהל הרחב. השירה היא חלק בלתי נפרד מכל עם ועם ולכן לא קשה לנחש כיצד הפכה היא לחלק מההווי החברתי-לאומי בישראל.
עם התרחבות התופעה במאה העשרים התחילו קיבוצים מרחבי הארץ להפעיל מסיבות “בירה ונשירה
אשר בהן היו באים צעירים לשתות בירה עם חבריהם ולשיר בציבור עד השעות הקטנות של הלילה.
קהל היעד של התופעה התרחב מאד בשנים האחרונות וניתן היום לראות אנשים מכל הגילאים ומכל העדות אשר נוהרים לערבי שירה ושרים בגרון ניחר.

 

ערב שירה בציבור  -שירי ארץ ישראל


איתי פלאות שירה בציבורערב שירה בציבור כולל סגנונות מוזיקליים שונים ומגוונים החל מזמר עברי ישן ועד למוזיקה של היום ושירים מזרחיים.
הערב מתאפיין באנרגיות גבוהות, ובשמחה רבה מצד כל המשתתפים אשר נהנים ממוזיקה ומהחוויה החברתית כאחד. בתחילת שנות האלפיים עברו חלק מערבי בשירה שינוי קל והפכו לערבי קריוקי אשר משכו צעירים וצעירות רבים מכל תחום לבוא ולנסות את כוחם בחיקוי שיר כזה או אחר.
מצד שני שמרו ערבי השירה בציבור על כוחם כאשר לא איבדו את הייחודיות שבהם לשיר את שירי ארץ ישראל הישנה והטובה. כיום ערבי השירה בציבור משלבים גם סיפורים מרתקים אודות השירים אותם שר הקהל. 

לפרטים התקשרו אל איתי פלאות : 052-2971119

למה כדאי לשים לב כאשר מזמינים ערב שירה בציבור

כאשר אנו רוצים ליצור ערב שירה בציבור יהיה חשוב לדעת מי קהל היעד שלנו, ומה אנחנו אוהבים לשיר ולא מוכנים להתפשר עליו.
ניתן כמובן להזמין מנחה מקצועי אשר יעביר בעצמו את ערב השירה בציבור, אך אפשר גם להנחות בעצמנו
מלאכת הרכבת השירים הינה ארוכה אך חשוב להקפיד כי לצד שירים חדשים ואהודים על חלק מהקהל, ישולבו גם שירים ישנים אשר רוב הקהל מתחבר אליהם וישיר אותם בהנאה.
לאחר שבחרנו את השירים יש לסדר אותם בסדר הגיוני, כאשר לצד שירים קצביים יותר יבואו גם שירים איטיים ומשמעותיים דבר אשר יצור הומוגניה בערב ויוביל להצלחתו.
לסיום יש לבחור שיר שכולם אוהבים אשר לגרום לכולם לצאת עם חיוך על הפנים בסיומו של הערב.

 

2. הרצאות

בתחום הביולוגי מגיש ד"ר איתי פלאות הרצאות על טבע האדם. ההרצאות עוסקות בחושים, בהתנהגויות אנושיות למיניהן, במיניות האדם ובאהבה. החומר מועבר בדרך ידידותית ובצורה אינטליגנטית, בליווי מצגות וסיפורים משעשעים. כל הרצאה מכילה ידע עמוק ותובנות רבות.

 

3. טיולים מזמרים עם איתי פלאות

כמו כן מנחה ד"ר איתי פלאות ערבי זמר עברי , ערבי שירה בציבור וטיולים מזמרים. ד"ר איתי פלאות יקח אתכם למקומות בהם נכתבו השירים, יספר ישיר וכמובן שאתם תשירו יחד איתו…..

היכנסו לאתר של ד"ר איתי פלאות וקראו על ערבי השירה בציבור ושלל הפעילויות שהוא מציע.

לפרטים: 052-2971119

תוכן עניינים

קטגוריות כרטיסי ביקור