רעיונית בע"מ שוברי מתנה אונליין, רעיונות לרכישת שוברי מתנה לעובדים

אודות חברת רעיונית בע"מ – שוברי מתנה לעובדים

שוברים לעובדיםחברת רעיונית בע"מ מספקת את כל סוגי השוברים לקנייה אונליין. באתר של רעיונית תוכלו למצוא רעיונות מוקיים לרכישה של שי לחג עבור עובדי העסק או החברה שלכם: החל מחופשה וזגית רומנית בצימר ועד סדנאות בישול או סדנאות מקוריות אחרת. מגוון שוברים: שובר לסרט  או לצימר. באתר של רעיונית תמצאו שוברים לעובדים החל מארוחת בוקר זוגית ועד סוף שבוע בבית מלון בצפון הארץ.

לפרטים והזמנת שוברים לטו בשבט או לכל אירוע ומאורע:  03-9223392 

 

הזמנת מתנות לעובדים דרך הגולבאל תו של רעיונית

אל תתפשרו בטו בשבט הזה: מזמינים את הגלובל תו של רעיונית ומתחילים לבלות יותר – ולשלם פחות – באלפי נקודות בפריסה ארצית: אתרי נופש ואטרקציות, מלונות, צימרים, אתרי ספא, בתי קולנוע ומופעים, רשתות מסעדות ובתי קפה, רשתות אופנה, עיצוב הבית ומתנות… ועוד!

לפרטים והזמנת שוברים לטו בשבט או לכל אירוע ומאורע:  03-9223392 

שוברי מתנה לעובדים לטו בשבט 

בטו בשבט נהוג להזמין לעובדים שלכם מארזי שי עם פירות יבשים, וכמובן עם תוספות לצד הפירות היבשים כגון יינות משובחים, שוקולדים וכו.  ניתן להזמין מתנות לעובדים לטו בשבט באתר של רעיונית, או להזמין מארזי פירות יבשים.  להזמנת מארזי שי לטו בשבט

 

שוברי מתנה לעובדים – שובר מתנה לסרט

אם אתם רוצים לרכוש שוברים לסרט ולהעניק אותם כמתנה לחברים, קרובים או עובדים במקום העבודה אותו אתם מנהלים, עליכם לדעת כי אמנם מדובר במתנה שימושית ואיכותית מאוד, אך היא לא מתאימה לכל אחד. כיום מחירי כרטיסי הכניסה לסרט בקולנוע הפכו למחירים גבוהים, בייחוד עבור אנשים המגיעים עם כל המשפחה, ולכן שוברים אלו יכולים להיות שימושיים מאוד עבורם ולאפשר להם ליהנות מהסרט ומהבילוי המשפחתי בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה. כיום אתם יכולים למצוא שני סוגים של שוברים שכאלו ועליכם לדעת להתאים את סוג השובר לאנשים אשר מקבלים ממנו בכדי להפוך את המתנה לשימושית וטובה במיוחד.

שוברי מתנה  לסרט מסוים

סוג אחד של שוברים לסרט אשר קיים כיום הינו סוג של שוברים אשר מתאימים לסרט מסוים. לרוב, נוהגים להעניק שוברים מסוג זה לסרטים שוברי קופות אשר רק יצאו אל הקולנוע. יחד עם זאת, צריך לזכור כי לא לכל אחד מתאים שובר לסרט מסוים. לדוגמא, אם תבחרו לרכוש שוברים עבור סרטי ילדים ולהעניק לכל העובדים במפעל שלכם. אתם עלולים למצוא את עצמכם מול עובדים צעירים ללא ילדים אשר לא יוכלו לעשות כלל שימוש באותו שובר, מה שיגרום לכם לפספס את כל המטרה של השובר ויגרום לעובד לחוש שלא מעריכים אותו ולא חושבים גם עליו כחלק מכלל העובדים במפעל.

שוברים עבור בית קולנוע מסוים

סוג הוסף של שוברים לסרט אשר נמצא כיום אלו הם שוברים עבור בית קולנוע מסוים. שוברים אלו הינם הרבה יותר טובים והרבה יותר יעילים שכן הם מאפשרים לכל אחד להגיע אל בית הקולנוע ולבחור את הסרט המתאים לו ביותר בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה. כך, השובר הופך להיות הרבה יותר שימושי עבור כל אחד שמקבל אותו והופך להיות מתנה הרבה יותר מועילה וטובה.

כמובן, כשאתם רוכשים שוברים שכאלו כמתנה זכרו כי עליכם לרכוש מינימום שובר זוגי – האדם לא ילך לסרט לבד ואם תעניקו לו שובר בודד ייתכן כי הוא כלל לא ישתמש בו.

 

רעיונית – רכישת שוברי מתנה אונליין. שוברי מתנה לחג לצוותי עובדים, למנהלים ולמוסדות

משרדי "רעיונית שוברי מתנה" פתוחים בין הימים
א‘ – ה‘ ובין השעות 8:30 – 17:00

לפרטים והזמנה:  03-9223392 

 

 רעיונית בע"מ שוברי מתנה אונליין, רעיונות לרכישת שוברי מתנה לעובדים

טלפון: 9191272 – 03 שלוחה 1
פקס: 9191286 – 03

תוכן עניינים

קטגוריות כרטיסי ביקור