פיסו ליבאדי – עיירה קסומה באי פארוס, יוון

פיסו ליבאדי הינה עיירה קסומה הנמצאת באי פארוס, באיי יוון. הרובע הנמשך מתחילת מרפיסה ועד דריוס הוא אולי היפה ביותר באי פארוס, עם כפרים ציוריים ונמלי דייגים, חופים חוליים נהדרים, מראות מעניינים, אירוח אי חם וחדרים ומתקנים תיירותיים מודרניים. העיירה הקטנה פיסו הינה אתר קיץ וחוף תיירותי באי, הממוקם במרחק של שמונה עשרה קילומטרים דרומית-מזרחית לעיירה פארוס (פארויקיה), בחוף המזרחי של האי. העיירה פיסו הינה אתר נופש ציורי עם מתקנים רבים וחוף חולי מאוד נקי עם עצים, שם תוכלו ליהנות מדגים טריים. הנמל הקטן של העיירה פיסו מקושר בסירות לאיים נקסוס, מיקונוס, סנטוריני ולאיים אחרים בקבוצה היוונית, ומציע אפשרות לטיולים קצרים והפלגות שונות.

דרומית לעיירה פיסו אפשר למצוא חופים נהדרים רבים כחוף הזהב, הנחשב לאחד המקומות הטובים ביותר בים התיכון לגלישת רוח סלאלום. החגיגיות הדתית הגדולה של אתר נופש קטן זה היא חגיגת יום ההתעלות, שבמהלכה מאורגנים אירועים רבים ומגישים אוכל ים ויין למשתתפים.

הנמל האידיאלי של העיירה שהוא מוגן מצפון מזרח על ידי שובר גלים ומציע עיגון אידאלי לסירות דייגים ויאכטות קטנות. לאורך הטיילת ישנם כמה בתי קפה ומסעדות.

בתי קפה ומקומות בילוי בעיירה פיסו ליבאדי

בעיירה פיסו, סמוך לחוף, ישנם מספר בתי קפה נעימים בהם תוכלו ליהנות מהנוף הפנורמי של הנמל, הכפר והחוף. מאחורי החוף הקטן יחסית אך החולי של העיירה פיסו יש חניה ציבורית ותחנת אוטובוס המשרתת את שאר האי. בקרבת מקום, החוף הארוך של לוגאראס, המוענק עם דגל כחול, הוא אידיאלי לשחייה, שנורקלינג, דייג חנית וספורט ימי אחר, עם כל הנוחיות לשהותכם.

 

 

 

 

משפחת פיסו באתר כתיבתו

קטגוריות כרטיסי ביקור