הפקת סרטי אנימציה בצפון – ניר טשיליבי – הפקת סרטוני אנימציה

הפקת סרטי אנימציה בצפון – ניר טשיליבי מחברת VIDEO-IT – סרטוני אנימציה והפקת סרטי תדמית

שירותים אותם אנו מציעים: סרטי תדמית, הפקת סרטוני אנימציה , סרט גיוס משקיעים , צילום ווידאו , סרטי הדרכה , סרטי תדמית , עריכת וידיאו , סרטי אנימציה לעסקים , סרטי וידאו , סרט אירוע חברה , סרטי תדמית ושיווק

אודות העסק
VideoIt מציעה חדשנות ויצירתיות בתחום יצירת סרטי תדמית לעסקים קטנים/בינוניים, קליפים לאירועים משפחתיים, סרטי טיולים ועוד ועוד… לא bנוח ולא bשקוט עד שהסרט שלכם יהיה בדיוק כפי שאתם רוצים אותו.

אם אתם רוצים סרט חכם ומצחיק לאירוע שלכם ,לשווק את העסק שלכם באמצעות סירטון או שחזרתם מחו”ל עם המון תמונות וקטעי וידאו, אשמח ליצור עבורכם סרט שמתאים לכם ובמסגרת התקציב שלכם.

שירותים אותם אנו מציעים:
סרטי תדמית
לבעלי עסקים,ארגונים וחברות. השירות כולל פגישת אפיון והבנת צרכים, בניית קונספט וצילום ועריכה של סרט תדמית אפקטיבי – כזה שיגרום למוצר/שירות שלכם לבלוט, למסרים שלכם להיות ברורים, ובשורה התחתונה לייצר לכם עוד לקוחות.
סרטים לאירועי חברה
עבור מחלקות משאבי אנוש בארגונים – סרטים המותאמים להקרנה בעת אירועים מיוחדים כגון טקסי עובדים מצטיינים, ערבי הוקרה, ימי כיף ועוד. השירות כולל פגישת אפיון ובירור צרכים, בניית קונספט וצילום ועריכת וידאו. אשמח לייצר עבורכם את הסרט שיעזור לכם להפיק אירוע חברה מוצלח.
סרטי משפחה ופנאי
מצלמים המון תמונות וסרטונים קצרים בטיולים ואף פעם לא עושים עם זה כלום? הילדים מצולמים מכל זוית, והתמונות מצטברות להן במחשב ? אשמח לקבל את החומרים הללו ולערוך עבורכם סרטון מיוחד שיגרום לכם להיזכר בחוויות ולחיות אותן מחדש.

הפקת סרטי אנימציה בצפון  עושים רק עם  ניר טשיליבי מחברת VIDEO-IT – סרטוני אנימציה מדהימים,  סרטי מוצר וסרטי תדמית

 

הפקת סרטי אנימציה בצפון עושים אצל ניר טשיליבי – הפקת סרטוני תדמית, אנימציה ומוצר

המלצות על ניר – VIDEO-IT

ניר היקר הג’ינג’י שמאחורי המצלמה! האיש מקצוען עם הרבה נסיון וזה ניכר בעבודתו גם ביום הצילום וגם בעריכה. צילם ערב בסגנון טד שבן זוגי הפיק. הכין לכל מרצ…
קרא עוד…

את ניר טשיליבי הכרתי במסגרת ביקורי בקבוצות ביז ונחשפתי בצורה יסודית במסגרת מפגש של 1X1 לעיסוקו בתחום סרטוני אנימציה. נוצר קשר עסקי בינינו והוא יצר בשב…
קרא עוד…

הפקת סרטי אנימציה בצפון עושים אצל ניר טשיליבי – הפקת סרטוני תדמית, אנימציה ומוצר

 

הפקת סרטי בטיחות והדרכה

צילום והפקה של סרטי בטיחות או סרטי הדרכה
סרטי בטיחות או סרטי הדרכה – המחשה מצילת חיים
נושא הבטיחות במקומות עבודה חייב להיות בראש סדר העדיפויות של המעסיקים, מנהלים ואחראים על תחום הבטיחות כאחד.
בתי עסק ומפעלים רבים מייצרים מוצרים מגוונים, לעיתים לשיווק פנים ולעיתים לשיווק חוץ. גם אם ההצלחה השיווקית מסחררת וגם אם היא מינורית, הרי ועומדים עובדים מאחורי מכונות הייצור במפעל ולהם בני משפחה שממתינים להם בבית (וזה ממש לא משנה מהו תפקידם במפעל או מהי יכולתם המקצועית!).
הדבר החשוב ביותר הוא לעשות את כל המאמצים על מנת שהעובדים ישובו לביתם בריאים ושלמים, ללא פציעות או חבלות, וחס וחלילה לא פגועים מעבר לכך – אסונות מוות.

הובלות דור ההמשך

חברת דור ההמשך מבצעת שירותי הובלות, אחסנה, אריזה מזה עשור, החברה נחשבת לאחת החברות המובילות היום בענף ההובלות, ומאחוריה מאות לקוחות של שירותי הובלה שונים. ניר הראל ,תל אביב 03-5355788 erit68@gmail.com maxmovers.co.il/