שיש קדם – יבוא שיש בצפון, ריצוף שיש

 

אתר:

www.shaishkedem.co.il

שם החברה: שיש ק.ד.מ

כתובת

החרמש 6 ת.ד. 2845
עפולה 18127
טל: 04-6523911

 

לאתר של שיש קדם – המובילים ביבוא שיש בישראל

מאמר על שיש לחיפוי

 

חיפוי קירות חיצוניים באמצעות אריחי שיש משדרג את עיצוב המבנה ומקנה לו מראה יוקרתי וייחודי. בנוסף, שיש לחיפוי חוץ מהווה שכבת הגנה נוספת על הקיר מפני מפגעי מזג האוויר וחדירת מים למבנה ובעיות רטיבות. כמו כן, אריחי השיש מבודדים ביעילות מחום ומקור, וכך הטמפרטורה בבית נשמרת היטב וזוכים ליעילות אנרגטית ולחיסכון בהוצאות החשמל. חיפוי חיצוני באמצעות שיש מקנה לקירות המבנה עמידות גבוהה לאורך זמן בפני שחיקה ובלאי, ומראה טבעי ויוקרתי הנשמר לאורך זמן. ניתן לחפות קירות וגדרות חיצוניים באמצעות סוגי שיש שונים, הפופולאריים ביותר הינם שיש חברון, גרניט ועוד.

 

עמידות גבוהה ושמירה על ערך הנכס

 

שיש לחיפוי חוץ מהווה פתרון מושלם לשמירה על הקירות החיצוניים של המבנה ולבידוד מעולה. אריחי השיש המותקנים במקצועיות על הקיר החיצוני מונעים חדירת רטיבות לפנים הבית וכך ניתן להימנע מבעיות כמו התפתחות עובש ופטריות. השיש החיצוני מעניק למבנה מראה יוקרתי ומרשים שתורם לשמירה על ערכו הכספי. השיש עמיד בפני האקלים הישראלי לאורך שנים ארוכות ואינו דורש כל תחזוקה ולכן מהווה פתרון איכותי ומתקדם לחיפוי קירות חיצוניים. יש לציין כי מבנים הקרובים לים סובלים במיוחד מקורוזיה ומשחיקה גבוהה וחיפוי המבנה באריחי שיש מאפשר לשמור על הנכס ולמנוע את ירידת ערכו.

 

שיש לחיפוי חוץ אהוב על ידי אדריכלים ומעצבי פנים, והוא נמצא בשימוש נרחב בענף הבנייה, הן לחיפוי קירות חיצוניים של בתים פרטיים ולחיפוי קירות של בנייני מגורים ובנייני משרדים והן לחיפוי גדרות. השיש חזק ועמיד אך חשוב לבחור בשיש איכותי לכן מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי להתאמת סוג השיש בהתאם למיקום המבנה וגודל הקיר שיש לחפות. כמו כן, חשוב לבחור חברה מקצועית להתקנת חיפוי הקיר משיש כדי להימנע מבעיות כמו התרופפות האריחים ונפילתם.

קטגוריות כרטיסי ביקור