חיפוי אבן לקירות מבנים

חיפוי אבן נחוץ לא פעם לצורך שיפוץ ושימור מבנים, והוא מבוצע בצידם החיצוני של קירות המבנה. בנוסף, חדרה בשנים האחרונות לענף עיצוב הפנים, מגמה של חיפוי הקירות הפנימיים בבתים ובמשרדים רבים, באמצעות סוגים שונים של אבנים מיוחדות. חיפוי אבן מסוג זה מעניק לחלל הפנימי מראה דקורטיבי ומעניין.
ניתן לחפות קירות באמצעות אבני שיש יוקרתיות, ובאמצעות אבנים עתיקות אשר נלקחו מבתים ישנים ומיוחדים. חברות שונות עוסקות בייבוא אבנים מסוגים שונים אשר מתאימות לחיפוי קירות, כאשר בחלקן משולבת זכוכית, למראה מודרני ומיוחד, וחלקן שומרות על המראה הטבעי והחם, בגווני אבן שלווים, כאשר הן מונחות במיומנות עיצובית, מעל האח בסלון הביתי. בין יתר אבני החיפוי ניתן להשתמש גם בקוורץ, ציפחה, לבנים מפירוק, אבני חירבה מפירוק, אבני חלילה וכורכר.

 

קטלוג חיפוי אבן טבעית באתר השיש הישראלי – ליחצו כאן

מעצבי פנים רבים עושים שימוש בעבודות חיפוי אבן על גבי קירות שונים במבואות הבתים או המשרדים, בכדי ליצור מראה ניגודי ומעניין בין המבנה המודרני, לבין האבנים המסותתות אשר מודבקות על אחד הקירות בחלל המבואה. יש אשר יבקשו לחפות את הקירות באבני שיש איטלקי, ויש שיתורו אחר לבנים זקנות ומשומרות, או קרמיקה, כאשר שילוב החומרים המעניין יוצר חזות עיצובית מושקעת ומחמיאה.
יש מגוון של מעצבים שעושים שימוש בעבודות חיפוי אבן בוילות יוקרתיות

 

חיפוי אבן בקירות חוץ

חיפוי אבן מבוצע במסעדות ובבתי קפה רבים, כשהוא מעניק להם יוקרה וטעם טוב. עבודות החיפוי אשר מבוצעות גם בחלקו החיצוני של המבנה, מוסיפות גם בידוד ואיטום טובים יותר, כנגד רעשים, חום, קור ופגעי מזג האוויר. אבנים הזוכות לטקסטורה מעניינת או משולבות בפסיפס, ייצרו חזות מעניינת בתוככי המבנים ומחוצה להן, וכאשר מדובר בבתי עסק, ובמיוחד במקומות אירוח כמו מסעדות או מלונות, הרי שהם יגרמו למבנה להתבלט בסביבת הנוף, דבר חשוב לכשעצמו.

בכדי לבצע חיפוי אבן מומלץ לשכור את שירותיהם של אנשי המקצוע המנוסים, מאחר ובחירה באבנים כבדות מידי, או בלתי נכונות, עשוי לסכן את הסובבים,, כאשר האבנים לא תודבקנה כראוי או תיפולנה מכובד משקלן. בעלי מקצוע רבים עוסקים כיום במלאכת חיפוי אבן, וניתן לאתר אותם באמצעות המלצות של מכרים או באמצעות פרסומים באינדקסים ובמדיות השונות.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

דג טק – ספא ופדיקור דגים

דג טק הפדיקור הטבעי לרגל שלך חברת דג טק מתמחה בהקמת מערכות ספא דגים למכוני יופי וספא לצימרים ולשימוש הביתי בבריכות הנוי עמדות הפדיקור של דג טק בנויות בצורה הבטיחותית…

מערכות סולאריות עסקיות

  כאשר נכנסתי ליוטיוב לחפש מידע על אנרגיה סולארית לעסקים – מצאתי סרטון על הטכנולוגיות הירוקות שמפותחות בישראל. הסרטון דיבר על כך ישראל היא המדינה שבה אחוז המים שעוברים מחזור…

טיפולי הומאופתיה – המכון הישראלי להומאופתיה

טיפולי הומיאופתיה קלאסית במכון הישראלי להומאופתיה טיפול בתינוקות, ילדים, נוער ומבוגרים. בקליניקה אנו נותנים מענה למגוון גדול של נושאים.לדוגמה: מיגרנות, הפרעות קשב וריכוז,אסתמה, אטופיק דרמטיטיס, חרדות,בעיות שינה, פריצת דיסק, ריפלוקס,…