הפקת סרטי בטיחות והדרכה

צילום והפקה של סרטי בטיחות או סרטי הדרכה
סרטי בטיחות או סרטי הדרכה – המחשה מצילת חיים
נושא הבטיחות במקומות עבודה חייב להיות בראש סדר העדיפויות של המעסיקים, מנהלים ואחראים על תחום הבטיחות כאחד.
בתי עסק ומפעלים רבים מייצרים מוצרים מגוונים, לעיתים לשיווק פנים ולעיתים לשיווק חוץ. גם אם ההצלחה השיווקית מסחררת וגם אם היא מינורית, הרי ועומדים עובדים מאחורי מכונות הייצור במפעל ולהם בני משפחה שממתינים להם בבית (וזה ממש לא משנה מהו תפקידם במפעל או מהי יכולתם המקצועית!).
הדבר החשוב ביותר הוא לעשות את כל המאמצים על מנת שהעובדים ישובו לביתם בריאים ושלמים, ללא פציעות או חבלות, וחס וחלילה לא פגועים מעבר לכך – אסונות מוות.
ובכן, במערכי הדרכה רבים החלו להשתמש בפונקציה החשובה של יצירת סרטי הדרכה או סרטי בטיחות ייעודיים, ז”א: מצלמים תרחישים בשטח המפעלים ובהם מדגישים את כל הנקודות החשובות לתחום הבטיחות.
ההמלצה שלנו היא גם לשלב בתוך סרטי בטיחות גם סוג של מבחן, אפילו מבחן אמריקאי בתום הקרנת הסרטון במסגרת מערך ההדרכה והבטיחות ובכך לגרום לעובדים להיות מרוכזים הרבה יותר בזמן הקרנת הסרט. ואתם יודעים מה – עובד שלא עבר את המבחן בשעור של 80% ייצפה בסרט שוב.
למערך הדרכה המלווה בוידאו, מעבר ליכולתו להמחיש תרחישים מעניינים ומציאותיים בפועל בשטח המפעל האמיתי, יש יתרון משפטי חשוב. במידה ועובד בכל זאת נפגע, הרי ונעשה מאמץ עילאי להכשרתו: הרצאות בטיחות, סרט בטיחות ייעודי ממוקד ואפילו מבחן (שנשאר תמיד מתוייק).
רוצים יתרון נוסף? מפעלים ובתי עסק המעסיקים עובדי קבלן יכולים לערוך הדרכה ייעודית נקודתית בסיוע הוידאו ולא להשאיר את העובדים האורחים חשופים לסכנות עליהם לא שמעו ולא ידעו.
בקיצור – בטיחות היא מעל לכל דבר!!

 

לאתר של ירדן גת -סרטי בטיחות והדרכה

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

אקווה רויאל ספרינג – טכנולוגיות לכריית זהב ומתכות

אקווה רויאל ספרינג בע”מ הינה חברה המספקת טכנולוגיות הנדסיות עבור כריית זהב, נחושת וכריית אורניום. אנו מציעים פתרונות הנדסיים משולבים יצירתיים, חדשניים ומוכחים לפרויקטים מורכבים המותאמים לדרישות הייחודיות של הלקוחות,…

חגי אביתר – מערכות כיבוי אש

אחד האסונות הכי כבדים שיכולים לקרות לאנשים שגרים בבית או עובדים בבניין הוא שריפה. האש מכלה הכל. אין לה שם או כתובת והיא מעכלת כל מה שנמצא בדרכה. על מנת…

הדוור – מערכת דיוור אלקטרוני – מודיעין

הדוור הדוור – מערכת דיוור אלקטרוני מתקדמת לשיווק בדוא”ל ו SMS המשמשת להפצת ניוזלטר, שליחת ידיעונים, טיפים אוטומטיים, דיוור יום הולדת , שליחת SMS בקלי קלות ועוד… דורון כהנסקי מודיעין,מודיעין-מכבים-רעות 072-2116064…