הפקת סרטי בטיחות והדרכה

צילום והפקה של סרטי בטיחות או סרטי הדרכה
סרטי בטיחות או סרטי הדרכה – המחשה מצילת חיים
נושא הבטיחות במקומות עבודה חייב להיות בראש סדר העדיפויות של המעסיקים, מנהלים ואחראים על תחום הבטיחות כאחד.
בתי עסק ומפעלים רבים מייצרים מוצרים מגוונים, לעיתים לשיווק פנים ולעיתים לשיווק חוץ. גם אם ההצלחה השיווקית מסחררת וגם אם היא מינורית, הרי ועומדים עובדים מאחורי מכונות הייצור במפעל ולהם בני משפחה שממתינים להם בבית (וזה ממש לא משנה מהו תפקידם במפעל או מהי יכולתם המקצועית!).
הדבר החשוב ביותר הוא לעשות את כל המאמצים על מנת שהעובדים ישובו לביתם בריאים ושלמים, ללא פציעות או חבלות, וחס וחלילה לא פגועים מעבר לכך – אסונות מוות.
ובכן, במערכי הדרכה רבים החלו להשתמש בפונקציה החשובה של יצירת סרטי הדרכה, סרטי הדרכה למוצר או סרטי בטיחות ייעודיים, ז”א: מצלמים תרחישים בשטח המפעלים ובהם מדגישים את כל הנקודות החשובות לתחום הבטיחות.
ההמלצה שלנו היא גם לשלב בתוך סרטי בטיחות גם סוג של מבחן, אפילו מבחן אמריקאי בתום הקרנת הסרטון במסגרת מערך ההדרכה והבטיחות ובכך לגרום לעובדים להיות מרוכזים הרבה יותר בזמן הקרנת הסרט. ואתם יודעים מה – עובד שלא עבר את המבחן בשעור של 80% ייצפה בסרט שוב.
למערך הדרכה המלווה בוידאו, מעבר ליכולתו להמחיש תרחישים מעניינים ומציאותיים בפועל בשטח המפעל האמיתי, יש יתרון משפטי חשוב. במידה ועובד בכל זאת נפגע, הרי ונעשה מאמץ עילאי להכשרתו: הרצאות בטיחות, סרט בטיחות ייעודי ממוקד ואפילו מבחן (שנשאר תמיד מתוייק).
רוצים יתרון נוסף? מפעלים ובתי עסק המעסיקים עובדי קבלן יכולים לערוך הדרכה ייעודית נקודתית בסיוע הוידאו ולא להשאיר את העובדים האורחים חשופים לסכנות עליהם לא שמעו ולא ידעו.
בקיצור – בטיחות היא מעל לכל דבר!!

 

לאתר של ירדן גת -הפקת פרסומות, סרטי תדמית, סרטי בטיחות והדרכה

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

פרחים בצפון – משק זיו

אביב הגיע!!!   וכשמגיע האביב, לאורכה ולרוחבה של ארצנו ישראלה, ניתן ליהנות מפריחה מלבבת של שלל פרחים. כאשר שיפה בחוץ מומלץ  להפוך גם הבתים יפים יותר ובפרט למלא אותם בפרחים. חנות…

סמדר הופמן – ארומתרפיה וקוסמטיקה הוליסטית – תל מונד

מומחית לארומתרפיה& קוסמטיקה הוליסטית טיפולים לגוף ולנפש במגוון שיטות: טיפולי פנים, פרחי באך, נרות הופי והילינג. ייעוץ וטיפול במגוון בעיות בריאותיות רוקחת מוצרים קוסמטיים ובריאותיים בהתאמה אישית. לייעוץ ראשוני ותיאום…

רוני סחר מתכות – מחזור מתכות

חברת רוני סחר מתכות – מחזור מתכות מחזור כל סוגי המתכות 0524400558 חברת רוני סחר מתכות עוסקת במגוון שרותי מחזור עבור מפעלי תעשיה, חברות ואנשים פרטיים בכל רחבי הארץ שרותי החברה:…