גליל עיסוי – גלילים ליוגה וגלילי פילאטיס

עזרים לאימון גופני – גלילי עיסוי ליוגה ולפילאטיס
השימוש בעזרים שונים במהלך תרגול ואימון גופני איננו נועד רק לחיזוק השרירים. שימוש בעזרים מתאימים יכול גם לסייע לגוף להכין את עצמו לקראת אימון או לסייע לשחרור נכון לאחר סיום הפעילות. בין העזרים המודרניים המבוקשים ביותר ניתן למצוא כיום אביזרי עיסוי כגון גליל עיסוי יוגה ופילאטיס. בשורות הבאות נבין מדוע יותר ויותר מאמנים מקצועיים ממליצים על השימוש בו כחלק מהשגרה היומית.
מרגיש כמו עיסוי מקצועי
גליל עיסוי יוגה ופילאטיס מאפשר לכל אחד להעניק לעצמו חוויה של עיסוי מקצועי. חשוב להבין שלא מדובר רק על עיסוי שמרגיש טוב ונעים. זהו עיסוי שמפחית מתח שריר, זהו טיפול שמצליח להכין את השריר למאמץ גופני לקראת פעילות שיכולה מסוגים שונים. שימוש בגליל העיסוי מקובל ומתאים לספורטאים מכל הסוגים:
זה מתאים לשחקני ספורט מקצועיים במקצועות הכדור למיניהם.
זה מתאים לאתלטים שעוסקים בריצה, קפיצה, שחיה וכן הלאה.
זה מתאים לרוכבי אופניים ולכל מי שמתאמן בפעילות גופנית חובבנית.
זה מתאים למי שיוצא לטיולים ארוכים בשטח, בארץ או בחו”ל.
חשוב לציין שהשימוש בגליל העיסוי הוא גם בעל אפקט משחרר ומרגיע. הוא טוב גם לשחרור שלאחר פעילות ומסייע במניעת התכווצויות שרירים.
מונע פציעות ומפחית כאבים
מומחים ממליצים על השימוש בגליל העיסוי כאמצעי מצוין לשילוב באימון גופני מאומץ או ממוקד. היכולת לשחרר את השרירים, להרגיע אותם ולהגביר את זרימת הדם אליהם מהווה אמצעי מצוין למניעת פציעות ולהפחתת כאבים. כידוע, קבוצות ספורט מקצועיות מעסיקות מעסה צמוד שמסייע לספורטאים באמצעות עיסוי מוקפד. כעת, כל אחד שעוסק בפעילות גופנית, קלה או מאומצת, יכול להעניק לעצמו את אותה החוויה ואת אותו האפקט. זה מועיל לפעילות איכותית יותר, מונע מתיחת שרירים וגם מעניק הרגשה טובה ומספקת. המאמר באדיבות פלקס ספורט –גליל פילאטיס מקצועי וגלילי עיסוי

גלילי עיסוי ליוגה ולפילאטיס עושים את ההבדל!

 

 

קטגוריות כרטיסי ביקור