שטיחים לעיצוב פנים בבתים

שטיחים תורמים לאווירה יותר נעימה בבית. ילדים מרגישים יותר בנוחות. חלל הבית מקבל חזות פחות מתועשת ויותר רגועה. יתרון נוסף, שחשוב במיוחד לאנשים שאוהבים לגוון, זה היכולת לשנות את עיצוב הבית בקלות. עם זאת, כל אדם שהחזיק בביתו שטיח מספר שנים כבר יודע. כל בעל משרד שראה איך הזוהר והניקיון של השטיח שרכש בסכום נכבד נעלם בחלוף זמן לא ארוך כבר מבין. שחיקת שטיחים היא עניין שאי אפשר להימנע ממנו, אבל בהחלט ניתן לעכב. איך? בתור התחלה, בואו נראה מה הם הגורמים שיוצרים את השחיקה, ובהמשך תנסו להימנע מהם.
שטיח לעיצוב הבית
עבור כל אם ורעיה בישראל הכתמים מהווים אויב מר שמנסה להשתלט על כל חלקה טובה בבית. גם בכל האמור לגבי שטיחים, המצב דומה. שחיקת שטיחים מתרחשת בראש ובראשונה כתוצאה מכתמים, הפוגעים בסיבים ובשכבות השיער החיצוניות, ובקצב איטי אך קבוע יוצרים מראה דהוי ושחוק. אז הבעיה קשה, אך הפתרון ברור וקל – הימנעו עד כמה שניתן משתייה ואכילה מעל פני השטיח, ובכך מנעו מהשטיח לספוג כתמים מיותרים.
שוק שואבי האבק בישראל עבר מהפכה של ממש בשנים האחרונות, עם כניסת השואב הרובוטי ל"משחק". אלא שמה שהיצרנים לא מספרים לכם, זה שלא כל שואב מתאים לכל שטיח. אם שואב שחלש מדי לשטיח מאסיבי פשוט לא ישאב כמו שצריך, הרי ששואב חזק מדי עלול לפגוע במראה השטיח ולפגוע בסיביו. הפתרון? בדקו מראש. הסבירו למוכר איזה סוג שטיח עומד לרשותכם וודאו כי השואב המועמד מתאים לסוג וחוזק השטיח.
אויב השטיח – הנעליים של כולנו.
מהסיבה הזו קשה להימנע, והיא מורגשת בעיקר במשרדים ופחות בבתים פרטיים. מה לעשות, כשאתם דורכים על השטיח, במיוחד אם אלף איש עושים זאת בסמוך אליכם, הוא נשחק עם הזמן. צבע הנעליים הכהה נדבק לאט לאט לזה של השטיח, ואת התוצאה העגומה אתם רואים בכל יום.
ניקוי לא תקין – שימוש מוגזם בחומרי ניקוי או שימוש בחומרי ניקוי לא מתאימים לשטיח, שימוש מופרז בחובטי שטיחים למיניהם, ניעור אגרסיבי למדי, בנוסף לאחסון השטיח שאיננו על פי הוראות היצרן – כל אלה עלולים לשחוק גם את השטיח האיכותי והיקר ביותר.

קטגוריות כרטיסי ביקור