מתקן טיהור מים – מיני בר

מתקן טיהור מים ביתי – ואפשר לשתות ברוגע וללא חשש

המים בישראל אינם ידועים באיכותם הגבוהה. למרות שמשרד הבריאות שב ומצהיר כי המים נקיים מזיהומים שונים, הרי שכל מי שניסה לשתות מים מן הברז לאחרונה נתקל בוודאי בתופעות כמו אבנית, לכלוכים וריחות לא נעימים. כדי לפתור את הבעיה הכאובה הזו פונים רבים לרכישת מכשירים לטיהור מים כגון מתקן מיני בר, המתחבר לצנרת המים הביתית.

 

ישנם מספר סוגים של מתקני מיני בר, כאשר המתקנים הביתיים הם בדרך כלל מן הסוג אותו ניתן להניח על השיש או במקום אחר במטבח. מתקנים גדולים יותר, המוצבים על הרצפה, מתאימים יותר למקומות כמו משרדים, בהם יש צורך לספק מים לכמות גדולה יותר של אנשים. עם זאת, כל סוגי המיני בר מתפקדים באופן דומה, והבחירה בין מתקן טיהור מים שולחני לעומד קשורה בהעדפות אישיות, שיקולים אסתטיים וכמובן שיקולי מחיר.

 

מתקן טיהור מים מצוי מסנן את המים המגיעים מן הצנרת שבקיר באמצעות סננים או פילטרים, וכאן ניתן למצוא הבדלים בין מתקן טיהור וסינון מים אחד למשנהו. כל מתקן מצוייד בפילטרים שונים, ולכן חשוב לוודא מראש אילו חומרים מסנן המתקן ואילו לא. ישנם מתקני מים המצויידים בפילטרים אשר מסננים את האבנית מן המים אך אינם מועילים נגד זיהומים בקטריאליים. למי שהדבר חשוב לו כדאי לרכוש מיני בר אשר מציע גם סינון (ואף השמדה) של חיידקים, בעיקר במקומות שבהם ידוע על זיהומים חוזרים במערכת המים.

מסנן מים ביתי

מי שכבר מחזיק בבית מיני בר מסוג כלשהו – יודע בוודאי כי החלפה של מסנן היא דבר הכרחי.

כאשר אתם בוחרים מסנן ומטהר מים ביתי לסינון המים בביתכם, עליכם להחליט אם אתם מעוניינים במסנן פחם, או במסנן מיקרוני. לכל אחד דרך פעולה שונה במקצת. אם המערכת שלכם תומכת במסנן מסוג מסויים אז אין כאן התלבטות גדולה.

לקוחות רבים שלנו מחפשים מסנן למערכת תמי 4. גם כאן יש לדעת איזה מכשיר מיני בר רכשתם ולפי זה להתאים לכם את המסנן. רכישת מסנן מים ביתי או מטהר מים תשפר את איכות המים במכשיר המים שלכם.

מתקן טיהור מים ביתי או  החלפת מסנן עבור מתקן המיני בר שלכם , עושים דרך חברת צלול טכנולוגיות. התקשרו עכשיו ותענו בשמחה

 

8525*

ייעוץ משכנתאות בצפון

יועץ לחיסכון במשכנתא בצפון בדיקת מחזור משכנתא חינם בדיקה עצמאית ובלתי תלויה. מבצע בדיקה התאמה של מסלול המשכנתא ושל התקופה בהתאם לצורכי הלקוח. בעל ניסיון רב בתחום המשכנתא   יועץ…

אקווה רויאל ספרינג – טכנולוגיות לכריית זהב ומתכות

אקווה רויאל ספרינג בע”מ הינה חברה המספקת טכנולוגיות הנדסיות עבור כריית זהב, נחושת וכריית אורניום. אנו מציעים פתרונות הנדסיים משולבים יצירתיים, חדשניים ומוכחים לפרויקטים מורכבים המותאמים לדרישות הייחודיות של הלקוחות,…

אבן בראשית – אבן לריצוף בצפון

חברת אבן בראשית בע”מ הינה ספקית ויבואנית של אבן טבעית ושיש לריצוף פנים וחוץ. החברה מספקת מגוון סוגים של אבנים לריצוף וחיפוי ומבחר סוגי שיש לחיפוי חיצוני ופנימי באיכות הגבוהה…