אולפן עדי קורסים לעברית, לימודי עברית אונליין

אולפן עדי קורסים לעברית לילדים, מבוגרים ועולים חדשים

לימודי עבריתבאם חיפשתם מקום אמין לצורך לימודי עברית באונליין  – אולפן עדי מציעים מגוון קורסים ושיעורי עברית, תרבות ושפה. אולפן ללימוד השפה העברית שהוא ממש כמו משפחה, ובאמת מותאם לכל המשפחה.
יחד אנחנו חוגגים סביב מעגל החודשים, מורים ותלמידים, מתחילים ומתקדמים, צעירים ומבוגרים מכל ארצות המוצא, וגם מעבר לים.
הכירו עוד אותנו
לימודי עברית אונליין או פרונטאלי

אולפן עדי  – איך לומדים אצלנו

אנחנו מלמדים דרך זום או פרונטלי. שיעורים לילדים, נוער, סטודנטים, מבוגרים וגם פנסיונרים. לימודי עברית לכל הרמות: מתחילים, ממשיכים ומתקדמים. לפי תוכנית אישית ובהתאם ליעדים שלכם בשפה.
יש לנו קורסים לעברית אקדמית, עברית תעסוקתית, עברית מדוברת.
להרשמה 054-5649745

אולפן עדי ללימודי עברית – למה אנחנו?

שיעורי עברית באונליין לקבוצות וליחידים. בכל הרמות ולכל הגילים. לילדים ונוער, אקדמאים, מבוגרים ופנסיונרים. על -ידי מורים מקצועיים ומסורים, באווירה חמה ותומכת.

שיעורי עברית בתור שפה שנייה לילדים ישראלים הגרים בחו'ל

שיעורינו מתקיימים במסגרת של שיעורים יחד עם מורה מקצועי ומסור, מומחה בהוראת עברית כשפה שנייה לילדים ולנוער. בנוסף, בשיעורינו אנו מקפידים על מתן יחס אישי ופיתוח כלים ללמידה.

כשתפנו אלינו נקבל אתכם בשמחה ונמליץ לכם על אופן הלימוד שיתאים לכם. בשיעורי העברית שלנו לילדים ולנוער לומדים יחד בהנאה, דרך שיר ומשחק, הבעה ויצירה.

שמנו לנו למטרה לחזק בלומד תחושת ביטחון ומסוגלות, לפתח ולשפר מיומנויות למידה, שפה ותקשורת. לבירור נוסף והרשמה תוכלו להשאיר את פרטיכם באתר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

 

הדרכות הורים לרכישת כלים לתמיכה בילד בלימוד השפה העברית

אולפן עדי מציעים הדרכות להורים של ילדים שהעברית עבורם היא שפה שנייה המעוניינים להתייעץ עם מורה מקצועי, מומחה בהוראת עברית כשפה שנייה, במפגשים אלו תוכלו לרכוש כלים לתמוך ולקדם את ילדיכם בתהליך רכישת השפה.

לימודי עברית אונליין עושים באולפן עדי לפרטים והרשמה: 054-5649845

 

מאמר נוסף באתר -גלעד שבתאי 

תוכן עניינים

קטגוריות כרטיסי ביקור