אירוח דרוזי בכרמל – עמים וטעמים

הדרוזים הם קבוצת מיעוט בישראל, והם הקטנים ביותר מבין שלוש הקבוצות הדתיות העיקריות בישראל. אוכלוסיית הדרוזים מונה כ-130,000 איש. הדת הדרוזית היא שלוחה של האסלאם שנוסדה על ידי חמזה בן עלי בן אחמד אל-דראזי במאה ה-11. השם בא מהמילה הערבית "דראז'י", שפירושה "אלה שלומדים". לדרוזים יש תחושה חזקה של זהות לאומית ומזדהים כישראלים יחד עם מסורת ידועה מאד של אירוח מכל הלב.

אירוח דרוזי בעוספיא – ימי כיף בהר הכרמל

ימי כיף בצפון כמעט תמיד כוללים גם אירוח בכפר דרוזי. עמים וטעמים מציעה ימי כיף וימי גיבוש לחברות ולעסקיםץ ניתן לשלב ביום כיף אירוח בכפר הדרוזי עוספיא שבכרמל. האירוח כולל סיור בבתי התושבים, טיול קסום ברחובות כדי לספוג את אוירת הכפר הדרוזי, נוף מרהיב וארוחות ממיטב המטעמים של  המטבח הדרוזי. אירוח דרוזי עם עמים ועמים כולל אירוח בבתים של תושבי הכפר והתרשמות מהמורשת הדרוזית.

ימי כיף בכרמל  – אירוח דרוזי בצפון באווירה שונה

אם אתם מעוניינם ביום כיף בצפון באוירה שונה ורב גונית. כזה שיכלול גם אטרקציות מרגשות ואירוח דרוזי שמתבסס על סיורים בסמטאות עוספיה העתיקות, לאחר מכן מפגש עם תושבי המקום וכמובן בסוף ארוחה עם אוכל דרוזי אוטנטי טרי וכשר. יצרנו יום כיף בדיוק כזה לעסקים וארגוני עובדים, לקבוצות מאורגנות וגם לימי גיבוש צוות עובדים, ימי כיף לחברות, לקבוצת חברים או לגמלאים. כל מי שחווה את ימי הכיף שלנו אצלנו זוכה בחוויה ייחודית, מענגת ומרחיבת אופקים.

אירוח בחאן בדואי במצפה רמון ואטרקציות בדרום

אם אתם מעוניינים ליהנות מיום כיף חוויותי ובלתי נשכח בדרום, כולל אירוח בחאן בדואי סמוך מאוד למכתש רמון, אנחנו ממליצים לכם על חוות כרמי נגב. החווה קיימת שנים רבות, בהן אירחה מאות אלפי מבקרים, ולאחרונה עברה שידרוג משמעותי לטובת עמידה בביקוש הרב.

חוות כרמי נגב נמצאת על סיפו של מכתש רמון המרשים, ומציעה מגוון אפשרויות אירוח, בהן חאן בדואי לקבוצות בינוניות וגדולות, אוהלי גלמפינג ממוזגים שיכולים להכיל עד 4 אנשים באוהל, ובקתות מדבריות מפנקות למשפחות וזוגות.

במקום תמצאו את כל השירותים שיאפשרו לכם ליהנות מחופשה מהנה ונטולת דאגות, וכן מגוון אטרקציות שיוסיפו לחוויה המדברית.

אוהלי אירוח בדואי בחוות כרמי נגב במצפה רמון
אוהלי אירוח בדואי בחוות כרמי נגב במצפה רמון

תוכן עניינים

קטגוריות כרטיסי ביקור