יוסי אומיד והשפעתו על תחום הפינוי בינוי בישראל

הקדמה  -מנהיגי התחדשות עירונית בישראל

יוסי אומיד עורכי דיןמשרד עורכי דין יוסי אומיד ושות מספק מזה עשרות שנים שירותי ייעוץ וייצוג בתחומי המקרקעים ודיני החוזים והנדלן. למשרד מומחיות משפטית מהימנה בנדל"ן והתחדשות עירונית. יוסי אומיד ושות הם ממש החלוצים של תחום ההתחדשות העירונית בישראל , מציבים סטנדרט חדש לדורות הבאים. משרד עורכי דין אומיד ושות מובילים את הדרך בהתחדשות עירונית ומספקים לדיירים בפרוייקטים שירותים משפטיים פורצי דרך עם צוות עורכי דין מנוסה לסייע ליחידים ולמשפחות בפרויקטי הנדל"ן שלהם.

לקריאה על  יוסי אומיד עורכי דין בתחום ההתחדשות באתר מקור ראשון ליחצו כאן 

לוקח בסערה את סצנת ההתחדשות העירונית

משרד עורכי הדין יוסי אומיד ושות', שהוקם בשנת 1993, מחויב לספק את הסטנדרט הגבוה ביותר של ייעוץ משפטי מקצועי למשפחות ועסקים כאחד. עם עשרות שנות ניסיון בהובלת פרויקטים פורצי דרך, המשכנו לאשר לערים בישראל להתפתח לצמוח.

מציבה את הסטנדרט למצוינות משפטית

מאז 1993, אומיד ושות' מספקת ייעוץ אינטליגנטי ויסודי למשפחות העוסקות בפרויקטים של התחדשות עירונית. אנו נלווה אותך בכל שלב בדרך להצלחה.

משרד עורכי דין בוטיק, המתמחה בדיני מקרקעין ובניה

אומיד ושות' הוא משרד עורכי דין בוטיק, המתמחה בדיני מקרקעין ובניה. צוות עורכי הדין המנוסים שלנו מוכן להדריך אותך לאורך המסע המשפטי. 

כיצד לייעל אישורים לפרויקטים של פינוי בינוי בישראל

הצורך בפרויקטים ותהליכי פינוי בינוי מהירים יותר בישראל גרם לכך כי בשנים האחרונות, ממשלת ישראל פועלת באופן אקטיבי לצמצום כמות הזמן והמאמץ הדרושים לקבלת היתרים לפרויקטים של פינוי בינוי. מטרה זו מושגת באמצעות ייעול התקנות, פישוט קיצורי ההיתרים ושיפור ההליך הכולל של קבלת ההיתרים. למאמצי הממשלה צפויה השפעה חיובית על ענף הבנייה בישראל, שכן יקל על יזמי הפרויקט לקבל את האישורים וההיתרים הנדרשים במועד. בנוסף, מהלך זה נתפס גם כמאמץ לקדם את הצמיחה הכלכלית במדינה על ידי יצירת יותר הזדמנויות עבודה בענף הבנייה.

צדק חברתי ושילוב אוכלוסיות חלשות:עורך הדין יוסי  אומיד בפרוייקט הפינוי בינוי בקרית משה

מעורבותו של אומיד כבר נראית בשכונת קרית משה שבעיר רחובות, החל מעבודתו כעורך דין ועד לקידום צדק חברתי ושוויון לכל בני העדה האתיופית.

הערך של התחדשות עירונית שמביא יוסי אומיד לשכונות בפריפריה

עורך דין יוסי אומידפרויקטים של פינוי בינוי והתחדשות בסדר גודל כה גדול מביאים לשכונה בהם הם מתבצעים שינוי חיובי מ3 זוויות שונות:
1. יצירת היצע גדול יותר של דירות לאותו גדול שטח בו עמדו הדירות הישנות.
2. סיוע בהורדת מחירי הדירות באזור שבדיעבד תאפשר יותר רכישות.
3. מתן תקווה למשפחות רבות שלאורך שנים רבות נאלצו להתגורר בדירות מוזנחות, ישנות וחוןנקות

 

תוכן עניינים

משרד עורכי דין ונוטריון אומיד ושות' מתמחה בראש ובראשונה בתחום הפינוי בינוי ובתחום התחדשות עירונית. בנוסף, משרד עורכי דין ונוטריון אומיד ושות' מתמחה בענפים שונים מתחום הנדלן כגוןם תמא, בנייה ועוד

עו"ד יוסי אומיד מודאג ממצב ההתחדשות העירונית בארץ . לטענתו לא נעשה מספיק כדי להגן על מאות בניינים ישנים בישראל מפני אסונות עתידיים כגון רעידות אדמה ועוד

משרד עורכי דין אומיד ושות נמצא ברחוב הרצל בראשון לציון

קטגוריות כרטיסי ביקור