יוגה בקרית טבעון

שיעורי יוגה בקריית טבעון – מקומות מומלצים ליוגה:

סטודיו מיכל כרמון ברחוב החורש בטבעון, הינו הסטודיו הוותיק ביותר בטבעון. בסטודיו שיעורי אשטנגה ואשטנגה ויניאסה.

לאתר של סטודיו מיכל כרמון – יוגה בקרית טבעון

היתרונות של תרגול יוגה

בשנים האחרונות, גילו ישראלים עד כמה יכול העיסוק ביוגה לתרום לבריאותם הנפשית והגופנית גם ביחד.
ישנו ביקוש ההולך וגובר לחוגי יוגה אך מהצד השני קיים מספר ההולך וגודל של מדריכים אשר עוסקים בתחום.
מכיוון שישנה הצפה של מדריכים נותר הלקוח מבולבל ובלי קריטריונים לדעת איך לבחור את מדריך היוגה שיתאים לצרכים ולרצונות שלו ויעביר לו אימון מהנה וממצה.
לפניכם מספר טיפים שיכולים לסייע בבחירה:
סגנונות היוגה הפופולארים בישראל
אשטנגה יוגה
ויניאסה יוגה
האטה יוגה

לקריאה על מורי יוגה נוספים בקרית טבעון ליחצו כאן

בחירת מורי יוגה בקרית טבעון

רגע לפני שאתם בוחרים מורה ליוגה יש לעשות את הבדיקות הבאות:
מעבר למה שכבר נכתב כאן, יש לציין,שמומלץ לנסות לאתר המלצות על המדריכים. הבחירה במדריך ליוגה יכולה להתבצע ע”י המלצות מחברים שהיו כבר אצלו וחוו את השיעורים שהוא מעביר או על ידי אתרי אינטרנט עם תגובות של מאומנים בעבר ובהווה.
עוד דבר אשר משפיע על הבחירה במישרין הוא המרחק. אם חוג או הדרכת יוגה מסוימת נערכת בקריית טבעון,והנכם גרים בקרבת הסטודיו אזי הבחירה נעשית קלה יותר , הרי אף אחד לא אוהב לבלות שעה בפקקים בעודו ממתין להגיע לפעילות האהובה עליו. גם חדרי כושר, פארקים או בתים פרטיים הם חלק מהאפשרויות שיכולות להתאים לקבוצת יוגה. יש לציין כי מומלץ מאד לתושבי קריית טבעון והסביבה לבחור במסגרת הממוקמת במיקום מרכזי ונגיש בעיר מכיוון שבחירה במיקום קרוב ונח תגדיל את האפשרות להתמדה והגעה שבועית לשיעורים.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

אליזבט קיי – תרפיסטית במוסיקה

אליזבט קיי, תרפיסטית במוסיקה מורשית ,תואר שני, מנוסה מאוד בטיפול בקשיים רגשיים, התנהגותיים ותקשורתיים, הפרעות קשב וריכוז, חרדות, ספקטרום האוטיזם, אילמות מתוך בחירה, גמגום, דיכאון , בעיות בדימוי עצמי, ועוד….

משרד רואי חשבון ניצן לזרוב

משרד רואי חשבון ניצן לזרוב ממוקם בפתח תקווה ונותן שירותי חשבונאות לתושבי מרכז הארץ, וגוש דן ועד צפון הארץ והגליל. שירותי ראיית חשבון וביקורת לחברות.דוחות שנתיים לעצמאים, הנהלת חשבונות, חשבות…