משלוחי פרחים לחג פסח

חג הפסח מתקרב אלינו בצעדי ענק, ואיתו גם המתנות וחבילות השי שאנו מקבלים מהמשפחה ומהחברים. היום לא צריך להתאמץ יותר מדי על מנת לשלוח חבילת שי או זר פרחים למשפחה או לחברים הקרובים. באתרי האינטרנט של רשתות הפרחים הגדולות הכניסו סל מוצרים מיוחד לחג הפסח – זרי פרחים חגיגיים, מארזי חג מהודרים לפסח ויינות בוטיק המתאימים בדיוק לשולחן החג. רשתות הפרחים הגדולות בישראל מדווחות על מאות משלוחי פרחים שנעשים לכבוד חג הפסח.

בכל שולחן חג בליל הסדר נהוג להניח על השולחן זר פרחים חגיגיים שמסמלים את בוא האביב יחד עם חגיגות המעבר של עם ישראל מעבדות לחירות. מוטב להכין את הכיס למספר משלוחי פרחים, וזאת כדי לשמח משפחה וחברים. מוטב לבחור זר חגיגי שמתאים לפריחה שמתקיימת באביב ועל כן לבחור בזר פרחים שמוצא מתוך סל המוצרים המיוחד שמעמידות רשתות הפרחים באתרי האינטרנט שלהן. בחירה נבונה תעניק לכם מחמאות על סידור השולחן ובחירת זר נכונה לאורך כל הערב וגם אחרי החג.

רשתות הפרחים גוזרות את הקופון הכי גדול שלהם דווקא לקראת חג הפסח, ולא דווקא באמצעות משלוחי פרחים כאמור, מלבד משלוחים של פרחים, לכבוד חג הפסח, רשתות הפרחים משווקות יינות בוטיק, מארזי חג ומארזים נוספים הקשורים לתחום היינות שמכניסים בעבורם רווח נוסף מלבד הרווח על הפרחים. זרי הפרחים ממזמן כבר לא ההכנסה היחידה של רשתות הפרחים, ומוזמנים משלוחים גם בעבור מארזי חג מהודרים ויינות בוטיק.

בחג הפסח הזה עם ישראל הולך להוציא ממיטב כספו עבור משלוחי פרחים למשפחה ולחברים הקרובים. רצוי לבחור בזרי פרחים חגיגיים המתאימים בדיוק לתקופת האביב. זר אביבי מתאפיין בפריחה מהודרת שעשויה לקשט את שולחן הסדר שלנו ולהפוך את ליל הסדר מערב קולינרי – לערב קולינרי ומהודר.

 

אבן בראשית – אבן לריצוף בצפון

חברת אבן בראשית בע”מ הינה ספקית ויבואנית של אבן טבעית ושיש לריצוף פנים וחוץ. החברה מספקת מגוון סוגים של אבנים לריצוף וחיפוי ומבחר סוגי שיש לחיפוי חיצוני ופנימי באיכות הגבוהה…

הדפסת צ’קים לחברות – אינטרצ’ק

אינטרצ’ק בע”מ הינה חברה העוסקת בתחום של הדפסת צ’קים לפי דרישות הלקוח. החברה גם מפיקה פנקסי צ’קים. יתרונות החברה באים לידי ביטוי גם במתן שירות ששם דגש על הפן הבטיחותי ,…