גלעד שבתאי – היזם והמנהל מאחורי חברת נופי גלעד

גלעד שבתאי -איש עסקים ויזם

גלעד שבתאי הינו איש עסקים ישראלי, מהעשירים והמצליחים בישראל, יזם בתחום הבנייה ובעל חזון לגבי הפיתוח העירוני של ישראל. בשנים האחרונות החל שבתאי לשתף פעולה עם קבוצת “נופים פלוטקין” אשר פועל בתחום ההתחדשות העירונית במספר ערים גדולות ברחבי ישראל. שמה של השותפות הינה “נופי גלעד" ובימים אלו הם מקדמים מספר פרוייקטים יוקרתיים של התחדשות עירונית במספר ערים. 

לאתר האינטרנט החדש של נופי גלעד ליחצו והיכנסו :   https://www.n-g.co.il/ .

 

דרכו של גלעד שבתאי לעושר בעולם העסקים

שבתאי, שהונו מוערך ביותר ממיליארד דולר, התעשר כתוצאה מאקזיט, כשבשנת 2013 נמכרה אפליקציית “וייבר”, שהיה בעליה יחד עם אחיו בני, לחברה יפנית בכ-900 מיליון דולר. את זמנו הוא מחלק בעיקר בין ישראל לארצות הברית. ב2016 פורסם כי גלעד שבתאי עומד לבנות מלון דירות בנתניה, לאחר שזכה במכרז לריכשת מגרש בעיר.

גלעד שבתאי : השותפות בחברת "נופי גלעד"

גלעד שבתאילפני מספר שנים, חבר גלעד שבתאי אל קבוצת פלוטקין ויחד הם הקימו את "נופי גלעד" המקדמת  כמה וכמה  פרוייקטים של נדלן ושל התחדשות עירונית בכל רחבי הארץ. לחברה צוות מסור של קבלנים הפועלים מול מאות דיירים אשר מיועדים לקבל לידיהם דירות משופרות בפרוייקטים.

לאתר החדש של נופי גלעד היכנסו לכתובת:  www.n-g.co.il

רקע נוסף על משפחת שבתאי – בני, עופר וגלעד

שלוש הדמויות הבולטות במשפחת שבתאי הן האחים בני וגלעד, ובנו של גלעד, עופר. בני שבתאי, דמות המפתח במשפחה, החל את דרכו כמאבטח בשגרירות ישראל בצרפת, ונהפך במרוצת השנים לאיש אמיד, כשאת עיקר הונו עשה דרך מותג שעוני היוקרה, Raymond Weil, כאשר ייסד את השלוחה שלו בארצות הברית.

 

אודות בני שבתאי ועסקיו חובקי העולם

בני שבתאי הוא איש עסקים ישראלי. הוא היה נשיא חברת “ריימונד וייל ארה”ב” והמפיץ הבלעדי של שעוני ריימונד וייל בארצות הברית. בשנת 2014 מכרו שבתאי ומשפחתו גם את חלק השליטה שלהם ב-Viber, אפליקציית ההודעות המיידיות, הקול והווידאו הישראלית.

בני שבתאיבני שבתאי נולד בתל אביב וגדל בקיבוץ. יש לו שני אחים. הוא שירת שלוש שנים בצבא הישראלי, ולאחר מכן עבד כשומר ראש אצל שגריר ישראל בפריז, צרפת, שם הוצב אביו כשליח. לאחר שנתיים בפריז, הוא נסע לדרום אפריקה, שם עבד כקרופיר בקזינו בסוואזילנד. עם פרוץ מלחמת יום הכיפורים הוא חזר לארץ להתגייס מחדש, ושירת בצבא במהלך המלחמה .

עם סיום מלחמת יום כיפור, לאחר שהשלים את שירות המילואים, עזר שבתאי את ישראל ועבר להתגורר ארה”ב. הוא החל לעבוד בחברת השעון איסטמן – יבואנית שעונים מהונג קונג שכבר אינה קיימת. ביריד השעונים והתכשיטים הבינלאומי של התעשייה בבאזל, שוויץ, הוא פגש את ריימונד וייל, ראש יצרן השעונים היוקרתי השוויצרי,והצליח לשכנע אותו למכור לו ארבע מאות שעוני ריימונד וייל, שאפשרו לו לפתוח בשנת 1977 עסק בארה”ב של “שעוני ריימונד וייל ארה”ב”. הוא כיהן כבעלים ונשיא של החברה והיה המפיץ הבלעדי בארה”ב עד 2009 כאשר מכר את החברה.

דרכה של משפחת שבתאי אל המיליונים

בפברואר 2014 בוצעה מכירה גדולה ומוצלחת של של Viber, אפליקציית מסרים מיידיים, קול ווידאו ישראלית, לחברה היפנית רקוטן . המכירה כולה היה על סך 900 מיליון דולר והיא הכניסה למשפחת שבתאי (בני, אחיו גלעד ובנו של גלעד עופר) כ-500 מיליון דולר מהאחזקה של 55.2%.

 

גלעד שבתאי הינו הבעלים של חברת נופי גלעד בשיתוף עם  קבוצת פלוטקין. החברה פועלת בשיתוף פעולה כך שמנהלת גם יוזמות של משפחת פלוטקין וגם יוזמות שהתחיל גלעד שבתאי בעצמו טרם השותפות.

 גלעד שבתאי הרוויח יחד עם אחיו בני שבתאי, סכום של כ-2 מיליארד ש"ח  ממכירת אפליקציית  וויבר בשנת 2014. 

תוכן עניינים

קטגוריות כרטיסי ביקור