מעג’ום – מרקחת לשיפור פוריות הגבר והאישה

סיפורו של המעג’ום הוא סיפור מופלא. תחילתו הוא מפרס וממציאתו היא סבתא מנורה אמה של אמי מלכה.

הנוסחה קיימת זה 150 שנה ועוברת במשפחת גולדין עד היום הזה ובהצלחה לא מבוטלת.

המעג’ום הנו תרכובת של צמחי מרפא ואגוזים למיניהם שמיובאים מהודו וברזיל ואלו הם אגוזי מרפא בעל תכונות מיוחדות המיועדים לגברים שזרעם חלש ולנשים שלא נכנסות להריון. מבין כל הדרכים הטבעיות להגברת הפוריות אצל נשים וגברים, אין עוד דרך בעלת אחוזי הצלחה כה גבוהים בהגברת הפוריות ובקליטת ההריון אצל המשתמשים במעג’ום.

המעג’ום מורכב מעשרות חומרים טבעיים שאבות אבותינו השתמשו בהם. טיפול טבעי בבעיות פריון בצורה טבעית ובדוקה וללא תופעות לוואי

 

אודות מאיר גולדין

כיום המעג’ום מנוהל ע”י מאיר גולדין שהביא את חשיפתו ב 1993 בתוכנית טלויזיה עם מני פאר, בתוכנית בין הכיסאות ומאז קיבל תאוצה והביא מרפא למאות ואלפים של נשים וגברים שהיום חובקים בנות ובנים וכל זה בתוך זמן קצר למדי תוך 3-4 חודשים. כל זה אמור לגבי אותם הזוגות שהיו מטופלים כ 10-12 שנים אצל רופאים ופרופסורים וללא הצלחה.

מאיר גולדין מתארח אצל מרגול בתוכנית “במטבח עם מרגול” לצפייה במעג’ום של מאיר גולדין עם מרגול לחץ כאן (תוכנית מספר 1, דקה 12:35)

 

משנת 1993 קמו מספר חקיינים אשר ניסו לחקות את המעג’ום ללא הצלחה וכולם נפלו כמו שקמו, אבל המעג’ום עבר מפה לאוזן עקב ההצלחות הגדולות וכיום פוקדים את המעג’ום מדן ועד אילת כאשר כל חודש מתבשרים אנו על עוד זוגות שהיו בטיפולים מטיפולים שונים ובשימוש במעג’ום חובקים תינוקות והאושר שורר בביתם ויעידו על כך אותם מכתבים נרגשים שמקבל מאיר מכל רחבי הארץ.

אין אנו מבטיחים הריון או כל תוצאות, שהן מהיום למחר. יש להתמיד לאורך זמן בלקיחת המעג’ום, עד לקבלת שיפור בתוצאות.

ליצירת קשר: 0522306500

למי מיועד מעג'ום

נשים עם בעיות פוריות

נשים שהמערכת הפנימית שלהם חלשה בעקבות הפלות, בעיות מחזור ולפני הפריית מבחנה. נשים שלקחו את המעג’ום אחרי טיפול של 3-4 חודשים נרשמה אצלם עליה ברמת ההורמונים וחשק מיני גובר ובסוף כניסה להריון וכל זה אחרי טיפול של שנים ללא תוצאות ברפואה קונבנציונלית אצל רופאים.

גברים עם בעיות פוריות

גברים שלקחו את המעג’ום דיווחו על עלייה משמעותית בתאי זרע חיים ועל תפקוד מיני גובר ועלייה בביטחונם העצמי. כיום מיוצר המעג’ום אך ורק ע”י מאיר המשווק את המעג’ום לכל חלקי הארץ.

אין אנו מבטיחים הריון או כל תוצאות, שהן מהיום למחר. יש להתמיד לאורך זמן בלקיחת המעג’ום, עד לקבלת שיפור בתוצאות.

יש לציין כי לאור ההצלחה של המעג’ום של מאיר מנסים גורמים שונים לחכות את המוצר ללא הצלחה – לכן היזהרו מחיקויים

מעג'ום – מינון מומלץ

המינון לאישה

1 כף שטוחה מהמעג’ום בבוקר, על קיבה ריקה, מהיום הרביעי של המחזור במשך 18 יום (2 קופסאות). ביום ה 16-15-14-13 של המחזור יש לקיים מגע מיני. במידה ואין הריון באותו החודש, יש להמשיך ולקחת את המעג’ום בחודשים הבאים באותו המינון עד לכניסה להריון.

אשה הסובלת מהפלות חוזרות צריכה מיד עם הכניסה להריון, להמשיך ולקחת את המעג’ום במינון קטן יותר, 1 כפית כל יומיים במשך שלושת החודשים הראשונים.

אנא התמידי בטיפול ותזכי לתוצאות ברוכות.

המינון לגבר

1 כף שטוחה של המעג’ום בבוקר על קיבה ריקה ו 1 כף שטוחה בערב לפני השינה, עם זאת יש לאכול 1 כפית מזון מלכות בוקר וערב, בריכוז של 27,000 מלג’ ומעלה. תחילה אוכלים את המעג’ום חודשיים רצוף ואחרי שלושה חודשים יש לבצע בדיקת זרע. אם הסתמן שיפור עליך להמשיך ולהתמיד בטיפול עד לקבלת תוצאה טובה.

אנא התמד בטיפול.

אין אנו מבטיחים הריון או כל תוצאות, שהן מהיום למחר. יש להתמיד לאורך זמן בלקיחת המעג’ום, עד לקבלת שיפור בתוצאות.

יש לציין כי לאור ההצלחה של המעג’ום של מאיר מנסים גורמים שונים לחכות את המוצר ללא הצלחה – לכן היזהרו מחיקויים!

 

לאתר נוסף   – אינדקס עסקים באזור חיפה


מעג’ום -פוריות האישה, פוריות הגבר, טיפול טבעי בבעיות פוריות


תוכן עניינים

קטגוריות כרטיסי ביקור