אולמות לחתונות בצפון, אולם לחינה בצפון

רבים מהזוגות מתלבטים אם לערוך את החתונה שלהם באולם או בגן אירועים.
חשוב לציין, שישנם גם מקומות אשר משלבים את שני המרכיבים ומציעים לחוגגים גם גן אירועים וגם אולם במקום אחד.
עם זאת, לרוב יצטרכו הזוגות לבחור ועל מנת לעשות זאת בצורה הנכונה יש להתחשב במספר אלמנטים ובין היתר: עונת השנה בה מתקיימת החתונה, העדפה אישית ומחיר.

מועד החתונה

עונת השנה מהווה בדרך כלל את הפרמטר המרכזי אשר ישפיע על הבחירה בין אולם לבין גן אירועים.
גם אם אתם מעוניינים בכל מאודכם לערוך את החתונה בגן אירועים בצפון, רצוי שתתאימו זאת למועד בו אתם מתחתנים. אם מדובר בעונת החורף, מומלץ לערוך את החתונה באולם סגור וזאת בכדי להבטיח הגנה מלאה מפני הגשם, הקור והרוח המאפיינים את תקופה זו של השנה.

בנוסף, גם אם מדובר על חתונה שנערכת בשיא הקיץ, מיקום החתונה בגן אירועים פתוח ללא מזגן גם יכול להיות בעייתי. מהסיבה הזאת, חשוב לקחת בחשבון את האלמנטים הללו ולוודא שגן האירועים בו אתם מעוניינים לקיים את האירוע, אכן מספק פתרונות לימים חמים במיוחד או קרים במיוחד – גני אירועים בצפון יצטיידו בדרך כלל בפטריות חימום ובסגירה קלה של בד או עץ סביב המקום הפתוח, ובימים חמים במיוחד יאבזר המקום במאווררים ובאמצעי קירור נוספים.

העדפה אישית של בני הזוג

ההעדפה האישית של בני הזוג תשפיע גם היא רבות על ההחלטה, מכיוון שהחתונה צריכה לקלוע בראש ובראשונה לטעמם ולהעדפותיהם.
לכן, גם אם אתם מעוניינים להתחתן בגן אירועים בצפון אבל המשפחה מעדיפה אולם, חשוב שתבדקו קודם את האופציות אליהן אתם הכי מתחברים.

כיום, ניתן למצוא בצפון המון גני אירועים ואולמות והדרך הטובה ביותר לבצע את ההחלטה הנכונה בעבורכם, היא קודם כל לברר מהם המקומות המומלצים, לראות תמונות וכמובן לבקר במקומות שמוצאים חן בעינכם ביום שבו מתקיים בהם אירוע.
באופן זה תוכלו להתרשם מהמקום בצורה מקיפה ולבחור בלב שלם היכן לערוך את החתונה שלכם.

 

ולפני החתונה – אנו מציעים לכם גם אולם לחינה בצפון – באיכות שלא היכרתם. אולמי סולם יעקב בקריות.

מחיר המנה ומספר המוזמנים

טווח מחירי המנה באולמות או בגני אירועים בצפון הוא יחסית רחב, כאשר הכול תלוי ברמה של האולם או גן האירועים. אם מדובר בגן אירועים גדול ומפואר המחיר יהיה בהתאם וזה נכון גם לגבי אולם.
עליכם לתכנן כמה תרצו או כמה אתם יכולים להוציא עבור מנה לאורח וכך תוכלו לברור ולבחור מראש את האולמות או גני האירועים אשר עונים על התקציב שלכם.

לפני שניגשים לבדוק אולמות וגני אירועים חשוב מאוד לערוך ספירת מוזמנים שתהיה כמה שיותר קרובה למספר המוזמנים האמתי – הסיבה לכך היא שכאשר מבקשים מהאולם או מגן האירועים הצעת מחיר, מספר המוזמנים שיקבע הוא קריטי ויכול לשנות את מחיר המנה.
כמו כן, מספר המוזמנים ישפיע על המקומות אשר יהיו רלוונטיים בעבורכם, כך שאם לדוגמא  במקרים של חתונה קטנה, שלא מתאפשרת בכל האולמות או גני האירועים בצפון.

אולם לחינה בצפון זה סולם יעקב , קרית חיים

קטגוריות כרטיסי ביקור