אמיר קרו – טיפולי NLP ודמיון מודרך בצפון

NLP דמיון מודרך אמיר קרו אימון והדרכה
ייעוץ ארגוני ופיתוח ארגוני.
הדרכה ופיתוח מנהלים.
אימון והכשרת מאמנים –
.
אימון אישי ועסקי – NLP להצלחה.

התמחות בתחום מיומנויות תקשורת בינאישית

צור קשר להזמנת טיפולי NLP, הילינג אנרגטי או דמיון מודרך

אתם מוזמנים מאוד לטיפול התנסות בטכניקת דמיון מודרך. פגישה ראשונה ללא תשלום. טיפולי דמיון מודרך, הילינג ואימון אישי רוחני בהנחיית אמיר קרו’.

ליצירת קשר או הזמנת טיפול התקשרו

 

אימו והנחייה אישית: לפרטים מוזמנים לדף בפייסבוק

תרגילים בדמיון מודרך
דמיון מודרך היא טכניקה שמשלבת שיטות שונות שמיועדות להרפיה ולהירגעות. בדמיון מודרך מדמיינים חפצים מסוימים, מצבים מסוימים ושימוש בחושים השונים של בני האדם. בדמיון מודרך ניתן להשתמש לפני תחרויות ספורט, לפני מבחנים, לפי ובתהליך לידה ובעוד אירועים חשובים ומשמעותיים בחיים, במטרה להגיע למצב של רוגע, נינוחות, ריכוז גבוה והתמקדות במטרה ובדרך אליה.
כשמבצעים דמיון מודרך, מעלים למחשבה מחשבות שלרוב נשארות בצד הלא מודע של המוח, ומנסים לתרגל את המוח כך שתהיה לו השפעה כלשהי על התפקוד הגופני. כאשר משתמשים בדמיון מודרך כדי לעזור לחולים, על החולים לדמיין את עצמם בריאים, חזקים ונטולי הבעיה שיש להם. דמיון מודרך ניתן לעבור בטיפול פרטני אישי או בטיפול קבוצתי, אצל מטפלים בשיטות מעט שונות ובסגנונות שונים.
דמיון מודרך משמש גם לטיפול במקרים של מצבים שחוזרים על עצמם, כמו אנשים שסובלים מחרדות, מכאבי ראש או מיגרנות, מבעיות לחץ דם ועוד. תהליך הדמיון המודרך לרוב מתחיל במטפל שמדריך את המטופל ועוזר לו לחוות את הדמיון המודרך בדרך הנכונה, ולהגיע לחוויות חיוביות ונעימות. עם הזמן, אנשים שמתאמנים הרבה בדמיון מודרך, יכולים לעשות זאת בעצמם, ללא ליווי של מדריך.
ניתן למצוא תרגילים שמיועדים להרגשה טובה כללית ולשיפור מצב הרוח, ותרגילים שמיועדים למצבים ספציפיים ולמטרות ספציפיות של המטופל, לדוגמה: דמיון מודרך למטרת קביעת מטרה או חזון, לצורך ירידה במשקל, שחרור מפחדים ומדאגות, חיבור עצמי ועוד. לכל מטרה כזו יש תרגיל מעט שונה, שניתן לתרגיל שוב ושוב, בזמנים קבועים ובשעות שבהן נוח להתאמן.
פעמים רבות התרגילים יכללו דמיון של יציאה ממקום כלשהו, תיאור מפורט שלו, תיאור של דרך היציאה והדברים שרואים בדרך, שבילים, עצים, פרחים ואלמנטים טבעיים אחרים, כניסה דרך שערים ויציאה דרכם, הגעה למקום נעים ורגוע והתבוננות בו, וחזרה למקום הראשוני. אלו תרגילים סיבוביים שבהם רואים אלמנטים שונים ומנסים לחשוב מה הם אומרים, ולעבור תהליך רוחני מרגיע ונעים ככל האפשר.
בתרגילים אחרים מנסים למחוק את אירועי היום, לעבור הלאה ולא להתעסק בטרדות היום יום, להתכנס פנימה אל הרגשות הפנימיים הכמוסים יותר, ולתת להם מקום וכבוד. פעמים רבות יש דימויים של טבע, כמו ים, מערות, מקומות נחבאים, נופים יפים ומרגיעים, מפלי מים, כוכבים, עלים, פרחים וכדומה. אנשים רבים מדווחים על שיפור במצבם כתוצאה מתרגול ממושך של דמיון מודרך.
תרגילים של דמיון מודרך מסייעם לכם למצוא פינה של שקט ושלווה

קטגוריות כרטיסי ביקור