אינדקס עסקים ושירותים בצפון

מני סגל – בדיקות קרינה, מיגון קרינה

חברת “מני סגל בדיקות קרינה ומיגון בע”מ” נותנת שירותים בתחומים של מדידות בתחומי הקרינה הבלתי מייננת ובתחומי מערכות חשמל, כמו כן ייעוץ בתחומי הקרינה הבלתי מייננת והחשמל וגם מיגונים בפני קרינה בלתי מייננת.

חברת “מני סגל בדיקות קרינה ומיגון בע”מ” מתמחה באיפיון והתאמת פתרונות מיגון וסיכוך למרחבי מבנה מקרינה אלקטרומגנטית.

החברה מספקת פתרונות שמתאימים למיגון מקרינה אלקטרומגנטית (קרינה בלתי מייננת), קרינה מסוג זה הינה קרינה שנפלטת מהאנטנות שמוצבות ע”י חברות הסלולר השונות ותשתיות רשתות חשמל לסוגיהן.

בנוסף למה שציינו לעיל, הפתרונות שמציעה החברה יכולים גם להתאים לעסקים וגופים ציבוריים המעוניינים לסגור מרחבים מסוימים במבנים מחדירה בלתי חוקית (ציטוט) ולמנוע תקשורת אלחוטית מתוך המבנה אל מחוצה אליו.

 

לאתר של מני סגל מיגון קרינה בעמ ליחצו כאן

 

שירותי ייעוץ קרינה וייעוץ קרינה

החברה עוסקת במיגון קרינה פסיבי  בצורה של הפחתת השדה המגנטי על ידי ביצוע מיסוך בין המקור של השדה המגנטי לבין האיזור שבו אנו רוצים לצמצם בו את רמות השדה המגנטי. 

תהליך המיסוך יתבצע בעזרת חומרים בעלי מוליכות חשמלית ואו מגנטית גבוהה שיותקנו בתווך שבין המקור לבין האיזור שעליו אנחנו מעוניינים להגן . סוג נוסף של מיגון פסיבי משתמש בתילים מוליכים שמותקנים ליד קווי תמסורת והיוצרים שדות מנוגדים כתוצאה מהשראה אלקטרומגנטית, וזו כאמור, שיטה פחות נפוצה .

וכמו כן במיגון קרינה אקטיבי בצורה של  הפחתת השדה המגנטי על ידי שימוש באמצעי חישה שמנטרים את השדה המגנטי בסביבה המיועדת למיגון כל הזמן ומפעילים משוב חשמלי בסלילי הביטול שיוצרים שדות מנוגדים בשטח הממוגן .

 

דילוג לתוכן