לייזר טאג בצפון

פעילות לייזר טאג  – הפעילות המתאימה לבילוי יום כיף משפחתי בצפון

 

לייזר טאג" הוא משחק ריאליסטי ועתידני כאחד המשלב חוויה, טקטיקה וריגוש מלא אדרנלין.

 

האם אתם מוכנים לחוות את עוצמת הלייזר טאג?

לייזר טאג מתאים לבילוי יום כיף משפחתי בצפון , לקבוצות, לימי הולדת , מסיבות רווקים / רווקות וכל אירוע שתרצו להוסיף לו אקשן טהור!

לייזר טאג בגלבוע – החוויה הגדולה בצפון
לייזר טאג – המשחק שכבש את ישראל הגיע לחוויה בגלבוע ואתם מוזמנים להנות מחוויה של משחק ירי ברובי לייזר טאג המתקדמים בעולם, בתוך זירת חורש טבעי למרגלות הרי הגלבוע הירוק כל השנה.

לייזר טאג הוא משחק לחימה עם רובי אינפרא אדום וחיישנים לבישים הקולטים את אותות הרובים. המשתתפים במשחק לובשים על גופם את החיישנים וכך, ברגע שמתרחשת "פגיעה", החיישנים מזהים אותה והיא נספרת כפסילה לשחקן.

לייזר טאג ניתן לשחק בלמלעה מ 25 סוגי משחקים שונים, הכוללים משימות שונות אותה צריכות הקבוצות להשלים בהצלחה. המשתתפים מתחלקים לקבוצות ועוברים הדרכה לפני תחילת המשחק על החוקים והמטרות. בסיום המשחק ישנו מחשב המשקלל את הפגיעות והפסילות וקובע מי היה המנצח.

לייזר טאג  מזכיר את משחק הפיינטבול אותו ניתן לשחק במתחם שלנו, אך בשונה מירי בכדורי צבע, לייזר טאג הוא משחק בו לא יורים שום דבר מוחשי ולכן אין צורך באביזרי מיגון ולא נגרמים כאבים או חבלות.

לייזר טאג הוא משחק המבוסס על ירי ברובי אינפרא אדום, המאושרים לשימוש על ידי מכון התקנים הישראלי ואינם מזיקים לבריאות, לעיינים או לסביבה.

הכינוי "לייזר טאג" הוצמד למשק בגלל השימוש בקרני אינפרא אדום (שהן למעשה בלתי נראות), אך השם בהחלט עושה את החוויה הרבה יותר עתידנית, כמו בסרטי "מלחמת הכוכבים" למשל.

לייזר טאג במתחם הנופש שבקיבוץ מעיין ברוך הוא מתחם הלייזר טאג מהטובים בצפון הארץ, המשלב משחק בשטח מיוער אמיתי, בחורש טבעי בצפון , ומעניב הרגשה של לחימה אמיתית ומספק לשחקנים אקשן ללא מעצורים.

שריינו מקום עכשיו!

 

מאמרים נוספים: עיצוב גינות בצפון

משלוח פרחים חגיגי לאדם אהוב

משפחת  שבתאי

קטגוריות כרטיסי ביקור