חוף התכלת – החוף המושלם של טבריה

חוף התכלת – החוף המושלם של טבריה. חוף רחצה חלומי באיכות אחרת

לאתר של חוף התכלת בטבריה ליחצו כאן

 

מידע על חוף התכלת חוף הרחצה של טבריה ומערב הכנרת

אמנם בצידה המזרחי של הנכרת נמצאים כמה חופים קסומים ,אך לא לכול םמתאימה הנסיעה הארוכה והריחוק ממסעדות איכותיות ומנעמי החיים של העיר הגדולה. חוף התכלת נמצא במרכז טבריה (רחוב גדוד הברק) אך למרות קירבתו לעיר הוא שליו, נינוח וקסום. החוף כולו מתפרש לאורך מעל מאה  מטרים של רצועה חולית מלאה בשמש ובכניסות נוחות לים.

שעות הפעילות של רחצה הן משעה תשע בבקור ועד חמש אחר הצהריים. ניתן להזמין את החוף גם לאירועי ערב. חוף התכלת תמיד יהיה נקי ומסודר .ישנה גישה נוחה למים באמצעות מדרגות הירודות מן החוף. באזור הפיקניקים תוכלו למצוא כסאות נוח, שולחנות עץ ושאר מתקני פיקניק וכמובן כל זה באזור של  מדשאות מוריקות, סככות צל ועצים. בחוף יש מזנון גדול למי שלא הביא אוכל מהבית ,ברזיות בכל מקום, שירותים נקיים ומקלחות מרווחות . עבור ה ילדים ישנה בחוף גם פינת חי. הכניסה לחוף התכלת  נגישה לנכים ובחוף ישנם גם שירותי נכים. החנייה הינה בחוץ והכניסה בתשלום ורק בשעות הרחצה.

ברווזים בכפר – חוויה במשק כפרי

בלב עמק יזרעאל, במושב כפר ברוך, תמצאו משק כפרי ייחודי המציע חוויה יוצאת דופן לילדים ומשפחות. “ברווזים בכפר” הוא מרכז מבקרים במשק לוין הפתוח למבקרים מאז 2003. במרכז המבקרים תמצאו…

אליזבט קיי – תרפיסטית במוסיקה

אליזבט קיי, תרפיסטית במוסיקה מורשית ,תואר שני, מנוסה מאוד בטיפול בקשיים רגשיים, התנהגותיים ותקשורתיים, הפרעות קשב וריכוז, חרדות, ספקטרום האוטיזם, אילמות מתוך בחירה, גמגום, דיכאון , בעיות בדימוי עצמי, ועוד….