חוף התכלת – החוף המושלם של טבריה

חוף התכלת – החוף המושלם של טבריה. חוף רחצה חלומי באיכות אחרת

חוף התכלת נמצא קרוב למרכז טבריה. בחוף תוכלו להנות ממימיו של ים צלול וחול עד לקו המים, אטרקציות אתגריות לילדים ועוד המון המון דברים נפלאים.

מידע על חוף התכלת חוף הרחצה של טבריה ומערב הכנרת

חוף התכלתאמנם בצידה המזרחי של הכנרת נמצאים כמה חופים קסומים ,אך לא לכול םמתאימה הנסיעה הארוכה והריחוק ממסעדות איכותיות ומנעמי החיים של העיר הגדולה. חוף התכלת נמצא במרכז טבריה (רחוב גדוד הברק) אך למרות קירבתו לעיר הוא שליו, נינוח וקסום. החוף כולו מתפרש לאורך מעל מאה  מטרים של רצועה חולית מלאה בשמש ובכניסות נוחות לים. חוף התכלת מספק לכם ים צלול וחול עד לקו המים, אטרקציות אתגריות לילדים וגם למבוגרים. אין עוד חוף כזה בצידה המערבי של הנכרת ובטבריה בפרט.

שעות הפעילות של רחצה הן משעה תשע בבקור ועד חמש אחר הצהריים. ניתן להזמין את החוף גם לאירועי ערב. חוף התכלת תמיד יהיה נקי ומסודר .ישנה גישה נוחה למים באמצעות מדרגות הירודות מן החוף. באזור הפיקניקים תוכלו למצוא כסאות נוח, שולחנות עץ ושאר מתקני פיקניק וכמובן כל זה באזור של  מדשאות מוריקות, סככות צל ועצים. בחוף יש מזנון גדול למי שלא הביא אוכל מהבית ,ברזיות בכל מקום, שירותים נקיים ומקלחות מרווחות . עבור ה ילדים ישנה בחוף גם פינת חי. הכניסה לחוף התכלת  נגישה לנכים ובחוף ישנם גם שירותי נכים. החנייה הינה בחוץ והכניסה בתשלום ורק בשעות הרחצה.

חופי רחצה מומלצים בכנרת

איזה חוף הכי מתאים למסע הבא שלכם בכנרת? אספנו עבורכם כמה המלצות ואינפורמציה מלאה הודות שני חופים סביב הכנרת – מדובר בשקיעות קסומות, כיף גדול על החוף באווירה של האיים הפולינזיים, חופים נהדרים עבור קמפינג באווירה ארצי ישראלית, ספורט ימי, חופים מפנקים לחופשה משפחתית וכיוצא בזאת. סביב הכנרת קיימים עשרים ותשעה חופי רחצה מוכרזים, בעלי שירותי הצלה בעונה, מתוכם שבעה עשר חופי רחצה ציבוריים ללא כל גבייה של עלות, כאשר יגבו ממכם כסף רק עבור חנייה בהתאם למחירון הומוגני, מתוכם מעל עשרה חופי רחצה שקטים, בהם לא ניתן להשמיע מוזיקה ואין להכניס מערכת הגברה וגנרטור, שני חופי רחצה בהפרדה מגדרית, שפונים לפלח שוק הדתי חרדי וחוף אחד אטרקטיבי בפרט לגולשי רוח.

פעילויות בחוף התכלת – החוף הטוב בטבריה

מאמר נוסף באתר כרטיס ביקור

אטרקציה נוספת בצפון הארץ

ברווזים בכפר

תוכן עניינים

קטגוריות כרטיסי ביקור