חוף התכלת – החוף המושלם של טבריה

חוף התכלת – החוף המושלם של טבריה. חוף רחצה חלומי באיכות אחרת

לאתר של חוף התכלת בטבריה ליחצו כאן

 

מידע על חוף התכלת חוף הרחצה של טבריה ומערב הכנרת

אמנם בצידה המזרחי של הנכרת נמצאים כמה חופים קסומים ,אך לא לכול םמתאימה הנסיעה הארוכה והריחוק ממסעדות איכותיות ומנעמי החיים של העיר הגדולה. חוף התכלת נמצא במרכז טבריה (רחוב גדוד הברק) אך למרות קירבתו לעיר הוא שליו, נינוח וקסום. החוף כולו מתפרש לאורך מעל מאה  מטרים של רצועה חולית מלאה בשמש ובכניסות נוחות לים.

שעות הפעילות של רחצה הן משעה תשע בבקור ועד חמש אחר הצהריים. ניתן להזמין את החוף גם לאירועי ערב. חוף התכלת תמיד יהיה נקי ומסודר .ישנה גישה נוחה למים באמצעות מדרגות הירודות מן החוף. באזור הפיקניקים תוכלו למצוא כסאות נוח, שולחנות עץ ושאר מתקני פיקניק וכמובן כל זה באזור של  מדשאות מוריקות, סככות צל ועצים. בחוף יש מזנון גדול למי שלא הביא אוכל מהבית ,ברזיות בכל מקום, שירותים נקיים ומקלחות מרווחות . עבור ה ילדים ישנה בחוף גם פינת חי. הכניסה לחוף התכלת  נגישה לנכים ובחוף ישנם גם שירותי נכים. החנייה הינה בחוץ והכניסה בתשלום ורק בשעות הרחצה.

ייעוץ השקעות וייעוץ פנסיוני

חברת ארנוני הארז בע”מ מספקת שרותי ייעוץ השקעות פרטי ובלתי תלוי וגם ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ומאוד איכותי.השרותים ניתנים על ידי יועצת בעלת וותק רב הפעילה בשוק ההון והבנקאות מאז שנת…