שיא פרסומים

בס”ד

מתנות, הן עדיין הדרך האפקטיבית ביותר, לקרב בין עסקים לאנשים…

יש לך לקוח חשוב? רוצה לחזק את הנאמנות שלו ולגרום לו להעדיף אותך על פני המתחרים? בעידן בו רוב רובם של העסקים בתחומך מציע אותו דבר, מה שעשוי להפוך את העסק שלך מכישלון להצלחה, זהו דווקא הפן האנושי.

במילים אחרות, הלקוחות שלך יעדיפו לקנות ממך, לא כי אתה מקצועי יותר או איכותי יותר (אחרי הכול, כולם מבטיחים זאת), אלא כי אתה אנושי יותר. אמיתי יותר. נחמד.

את התובנה האנושית הבסיסית הזו, בשילוב ניסיון רב שנים בקידום מכירות וחשיבה יצירתית מחוץ לקופסא, הפכה “שיא פרסומים” לערוץ הזדמנויות שיווקי ואפקטיבי מתמיד!

ורדה זבריקו “אשפית המתנות” של “שיא פרסומים”, תאבחן את השוק שלך, את הערכים והמסרים הפרסומיים שלך ו”תתרגם” אותם למוצר-מתנה מלהיב ומיוחד במינו, שיגרום ללקוחות שלך להתחבר אליך גם במישור האישי ולרצות לקנות רק ממך!

מוצר-מתנה שכזה יעבוד בשבילך 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע ויזכיר ללקוחות שלך, עד כמה השירות שלך מיוחד ואיזה תענוג לעבוד איתך.

אתה מוזמן לגלות מחדש את הכוח הפסיכולוגי- שיווקי הטמון במוצרי פרסום לקידום מכירות ואת האפשרויות האינסופיות שהם פותחים בפניך. צפה להפתעות…

רוצה שהלקוחות שלך יחזרו אליך שוב ושוב? דבר איתנו ונשמח להפיק עבורך מתנה לקידום מכירות, שתחבר את הלקוחות שלך רק אליך…

ורדה זבריקו

נתאי הארבלי, ירושלים
02-6483874
052-2295062
v@cpirsum.com
www.cpirsum.com

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

יפתח ברקין – מאמן דרך יצירה – חיפה

אימון דרך יצירה. מאמן ואמן המשלב ציור, רישום, פיסול ושירה בתהליך האימון. יוצר תהליך המאפשר התבוננות מקרוב בתכני היצירה וחילוץ תובנות חדשות ומפתיעות. יפתח יעביר מפגש חוויתי המשלב הבעה בציור….

מני סגל – בדיקות קרינה, מיגון קרינה

חברת “מני סגל בדיקות קרינה ומיגון בע”מ” נותנת שירותים בתחומים של מדידות בתחומי הקרינה הבלתי מייננת ובתחומי מערכות חשמל, כמו כן ייעוץ בתחומי הקרינה הבלתי מייננת והחשמל וגם מיגונים בפני…